Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Липень 06, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 31 Травень 2019 17:17

У Києві кількість мільйонерів зросла на чверть

Rate this item
(0 votes)

За результатами цьогорічної кампанії декларування у Києві 2941 особа вказала у деклараціях суму доходу більше 1 мільйона гривень, це на 589 осіб (25%) більше, ніж у минулому році.
Про це в інтерв’ю Укрінформу заявила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.
«Загалом столичні мільйонери задекларували 36 мільярдів 505 мільйонів гривень, що на 73% більше, аніж торік. Вони мають сплатити податку на доходи фізичних осіб на суму 1 мільярд 930 мільйонів гривень і більш як 270 мільйонів гривень військового збору», — повідомила Демченко.

Вона зауважила, що публічні люди також активно декларували свої доходи.
«До наших сервісних центрів приходили Дмитро Монатік й Олег Винник, а загалом столична кампанія декларування 2019 року бачила декларації таких відомих артистів, як Потап, Костянтин Меладзе, ONUKA, Ірина Білик, Наталія Могилевська, Анастасія Каменських, Тіна Кароль, й багатьох інших. Під час нинішньої кампанії декларування лише представників шоу-бізнесу ми нарахували 111, з яких 23 — народні артисти України», — розповіла посадовець столичної ДФС.
Також досить активними є спортсмени. До речі, футболістами та працівниками «Динамо» (Київ) у цьому році було подано 95 декларацій про майновий стан та доходи й задекларовано дохід у більш ніж 170 мільйонів гривень, зазначила Демченко.
За її словами, найбільша кількість мільйонерів мешкає у Печерському (614), Шевченківському (545) та Голосіївському (314) районах столиці.
«Є цікаві дані фіскальної служби Києва: найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Солом’янського району столиці, який задекларував 8 мільйонів гривень, а батьки наймолодшого декларанта — 3-річного мешканця Святошинського району — відобразили у декларації про майновий стан та доходи отримання малюком спадщини на суму 64 тисячі гривень», — зауважила керівник Головного управління ДФС у м. Києві.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».