Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Червень 25, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 01 Серпень 2014 03:00

Щодо трудових прав мобілізованих

Rate this item
(0 votes)

Міністерство соціальної політики спільно з Державною інспекцією з питань праці контролює дотримання трудових прав мобілізованих. Після проведення перевірок уже поновлено на роботі 18 мобілізованих працівників підприємств у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та м. Києві. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики — керівник апарату Віктор Іванкевич.

«На адресу Міністерства надійшов депутатський запит про можливе порушення законодавства про працю на низці підприємств у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та місті Києві. У ньому зазначалося, що мобілізованих працівників звільняли, порушуючи вимоги ст. 119 КЗпП. Міністерство доручило Держпраці перевірити цю інформацію й забезпечити додержання законодавства щодо гарантій мобілізованих працівників. За результатами перевірок, здійснених територіальними інспекціями, підприємства скасували накази про звільнення. Також за кожним мобілізованим працівником збережено місце роботи, посаду та середній заробіток», — зазначив В. Іванкевич.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».