Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Червень 25, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

Четвер, 09 Серпень 2018 12:16

В Україні заборонили анестетик через смерть пацієнта

Rate this item
(0 votes)

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та використання лікарського засобу «Артифрин-Здоров’я Форте».
Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Держлікслужби.

«Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу «Артифрин-Здоров’я Форте», розчин для ін’єкцій... виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я», Україна, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, яке буде прийматися з урахуванням результатів лабораторного аналізу», — йдеться у документі за підписом голови Держлікслужби Наталії Гудзь.
Зазначається, що рішення про заборону прийнято на підставі повідомлення про летальний випадок при застосуванні цього препарату.
Суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж та застосування цього препарату, згідно з розпорядженням повинні вжити заходів для вилучення його з обігу.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».