Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Липень 16, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 28 Серпень 2015 13:00

Не варто бути розумною дитиною

Rate this item
(0 votes)

Високий рівень IQ у дитинстві пов’язаний з підвищеним ризиком біполярних розладів у більш пізньому віці, упевнені вчені університету Глазго.
Під час масштабного дослідження фахівці провели аналіз рівня IQ великої групи дітей у віці восьми років. Через деякий час ці ж випробовувані, тільки вже у віці 22–23-х років, пройшли тест на наявність маніакальних властивостей характеру. Тест складався з питань, що використовуються для діагностики біполярного розладу.


Було встановлено, що ті, чий IQ був вищим у дитинстві, мали більшу схильність до маніакальної поведінки. Доктор Даніель Сміт, який очолює дослідження, заявив в інтерв’ю Guardian, що в основі біполярного розладу лежать генетичні особливості людини. Чим вищі в дитини адаптивні ознаки, наприклад, красномовність, допитливість, творчі здібності, тим вищою є ймовірність серйозного порушення в дорослому віці.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».