Земля і люди
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Липень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

Четвер, 09 Сiчень 2020 17:55

Платіжки киян за тепло і гарячу воду за грудень зменшать на 22-23%

Rate this item
(0 votes)

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» зменшить нарахування за тепло та гарячу воду за грудень на 22—23%.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
«Наразі здійснюють коригування вартості, відповідно зменшені нарахування кияни отримають уже в січні 2020 року», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що підставою для перерахунку є прийняття 24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів постанови № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».
Постанова передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у зв’язку зі зміною ціни природного газу, який використовується для виробництва теплоенергії, опалення та гарячої води.

Питома вага природного газу в тарифах «Київтеплоенерго» становить близько 80%, пояснили в КМДА.
Підкреслюється, що перерахунок вартості цих послуг отримають усі категорії споживачів Києва.
«Перерахунок проведено за методикою, наданою вищезазначеною урядовою постановою. Вона враховує вартість газу у відповідному місяці», — додали в КМДА.
Як повідомляв Укрінформ, 26 грудня 2019 р. Кабінет Міністрів оприлюднив постанову, що дозволяє теплопостачальникам перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно з уже закладеною у тарифі. За словами прем’єра Олексія Гончарука, рішення уряду дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».