Освіта
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Квiтень 24, 2017

Шановні читачі! Ви тримаєте в руках 24151-й випуск газети «Демократична Україна», що веде свій родовід від червня 1918 року. На жаль, змушені повідомити про призупинення виходу газети із січня 2017 року через брак коштів. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми подолаємо негаразди і незабаром випуск газети буде відновлено. 

Редакційна колегія

П'ятниця, 18 Листопад 2016 14:15

Легкий і дотепний посібник української мови

Rate this item
(1 Vote)

Нещодавно відбулася презентація книги «100 експрес-уроків української» та відкритий урок від автора і ведучого постійної рубрики «Сніданку з 1+1» Олександра Авраменка, повідомляє tsn.ua. Ілюстрована книжка у цікавій формі навчить грамоті як найменших учнів, так і старше покоління.
Під час презентації посібника «100 експрес-уроків української» Олександр розповів, чому був обраний саме кишеньковий формат книги, як підбирали теми уроків для книги, а також розповів про те, як створювались ілюстрації.
«Сьогодні все більше людей хочуть розмовляти українською, і вкрай важливо виростити покоління, яке буде розмовляти справжньою, грамотною українською мовою. Саме тому з’явився посібник «100 експрес-уроків української», який написав Олександр Авраменко. А видавництво #Книголав спільно зі студією «Сніданок з 1+1» допомогли йому побачити світ.

Неповторність книжки у тому, що вона навчає грамоті, але у такій легкій та дотепній манері, що втішені залишаться всі — як молодь, так і читачі старшого віку», — коментує керівник PR-департаменту «1+1 медіа» Світлана Павелецька.
На заході, який відвідало більше 400 шанувальників, також були присутні й ведучі телеканалу «1+1». Зокрема, ведучий «ТСН. Ранок» Святослав Гринчук розповів про те, якою є українська мова в Західній Україні, Олексій Душка, ведучий розслідувального реаліті «Життя без обману» поділився з аудиторією цікавими історіями, пов’язаними з вивченням української мови, а ведучий «Сніданку. Вихідний» Олександр Попов дав поради, як вивчити українську. Відомий співак і композитор ДІЛЯ розповів історію про те, як гурт «ТНМК» відмовився від концерту в РФ через те, що організатори вимагали перекладу пісень російською мовою.
Усі присутні мали змогу взяти участь у кількох тестових завданнях від Олександра та отримати корисний посібник у подарунок. Гості заходу перекладали поширені висловлювання з російської українською, разом з Олександром виправляли помилки у наголосах та зробили детальний аналіз декількох речень надскладного диктанту. Наприкінці заходу кожен охочий мав змогу придбати книгу Олександра Авраменка та взяти автограф у автора.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».