Культура
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Березень 22, 2019

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 19 Вересень 2014 03:00

Магічне коло

Rate this item
(0 votes)

На­ціо­наль­ний цирк Ук­раї­ни пред­став­ляє но­ву цир­ко­ву про­гра­му «Ма­гіч­не ко­ло». Це шоу, роз­по­ві­дає ге­не­раль­ний ди­рек­тор цир­ку, на­род­на ар­тист­ка Ук­раї­ни, СРСР Люд­ми­ла Шев­чен­ко, по­єд­на­ло в со­бі при­го­ло­мшли­ву гру ар­тис­тів, жи­ву му­зи­ку й не­пе­ре­вер­ше­ні ак­ро­ба­тич­ні трю­ки. Про­гра­ма склад­на, ес­те­тич­на, лі­рич­на.

У ній беруть участь лише українські артисти, лауреати багатьох міжнародних фестивалей. Деякі з них навіть відмовились від вигідних, високооплачуваних зарубіжних гастролей. Серед учасників і представники Луганського цирку, якого, на жаль, уже немає. Український цирк вважається феноменальним у світовому цирковому просторі, має давні професійні традиції.
У нас, підкреслює Людмила Шевченко, чудова циркова школа, якій дивуються і заздрять іноземні артисти, які мріють виступати в Україні. Критерій відбору до Національного цирку — класні номери і класні виконавці. Нині у непростій ситуації цирк має нести особливу красу, яка врятує світ.

Програма радує своєю шаленою енергетикою, глядачам буде цікаво зануритись у світ циркової магії й чаклунства.
Акробати під керівництвом заслуженого артиста України Олега Рибченка вражають своєю красою і грацією, здається, що їхні трюки виконані на межі людських можливостей. Але справжнім цирковим артистам під силу навіть неможливе. За їх виступом, підсиленим незрівняним українським колоритом, глядачі спостерігатимуть, затамувавши подих, і дивуватимуться, наскільки сильними мають бути ці хлопці, аби виконувати такі надскладні трюки.
Королева повітряної стихії Марина Герасимчук підготувала екстремальний, вражаючий номер під куполом цирку. У ньому безліч неймовірних піруетів, які поєднуються з дивовижною пластичністю й артистизмом.
Комічні жонглери на драбині Дмитро Дудник та Олексій Малий зачаровують тонким почуттям гумору та висококласною акторською майстерністю. А оригінальний номер повітряних гімнастів Анастасії Зоріної та Євгена Абакумова насичений небезпечними трюками, які виконуються без лонжі для страхування. У ньому є моменти, коли від страху завмиратиме серце.
Циркова дресура на перший погляд може видатися захоплюючою та веселою грою між дресирувальником та підопічними. Насправді у цьому чудовому номері Марини Новосьолової за легкістю й невимушеністю — багаторічні тренування й велике бажання показати, на що здатні бордоські доги. Дорослі й особливо малеча отримають велике задоволення.
Переможці популярного українського телешоу «Україна має талант» Олена та Дмитро Дудники зуміли підкорити публіку своїм оригінальним виступом на моноциклі. Їхній номер про любов і ніжність. До відкриття нового сезону був створений новий номер під керівництвом Руслана Яремчука. Глядачі вперше побачать на манежі цирку дебютантів — коней породи фриз та маленьких чорних поні. Ці артисти були придбані Національним цирком весною і зараз підкорюють глядачів.
Адреналіну додасть виступ Марини Новосьолової з дресированими пітонами й зубастими крокодилами. Її танці з холоднокровними хижаками не залишать спокійними навіть людей із міцними нервами.
Шанувальникам екстриму сподобається шокуюче видовище від мага-чародія, володаря золотої медалі Міжнародного фестиваля у Кореї Євгена Новосьолова. Секрети сучасної магії від неперевершеного у своєму мистецтві ілюзіоніста розгадати неможливо і надзвичайно цікаво спостерігати за унікальними й неповторними трюками.
Весь час публіку розважатимуть клоуни, заслужені артисти України Олег та Костянтин Герасименки.
Олена КОСЕНКО

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».