Контакти
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Червень 21, 2018

Шановні читачі! 15 червня газеті "Демократична Україна

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років! 

Редакційна колегія

Колективу газети
«Демократична Україна»

Шановні друзі!
Щиро вітаю зі 100-річним ювілеєм видання.

Колективу газети
«Демократична Україна»

Газеті «Демократична Україна» виповнюється 100 років... У цій цифрі, як у дзеркалі, відбивається вся сучасна історія України. «Комуніст», «Радянська Україна», «Демократична Україна» — газета пройшла непростий та важкий шлях, на якому зустрічались як терни, так і зірки. З філософської точки зору цю дорогу не можна назвати прямою та рівною, як і життя будь-якої людини.

Колективу газети
«Демократична Україна»

Народжена у відблисках заграв громадянської війни, у пору великих соціальних потрясінь і російськобільшовицького нашестя в Україну, газета «Демократична Україна» пройшла складний та неоднозначний історичний шлях.

Головному редакторові газети
«Демократична Україна»
В. Е. Адаменку

Вельмишановний Віталію Едуардовичу!

Щиро раді привітати Вас, Редакційну колегію і всіх, хто творить нині «Демократичну Україну», зі сторіччям з дня виходу першого номера газети. У неї — велика, завидна, славетна історія, сторінки якої віддзеркалюють столітню історію всієї України, починаючи з буремного 1918-го.

Головному редактору
газети «Демократична Україна»
В. Е. Адаменку

Шановний Віталію Едуардовичу!
Від імені колективу та волонтерів Товариства Червоного Хреста України та від свого імені дозвольте щиросердно привітати Вас і Ваш колектив зі 100-річним ювілеєм газети «Демократична Україна».
Від душі бажаю колективу Вашої газети — процвітання та розвитку, а Вам — плідної праці, реалізації задумів та особистого щастя.

Колективу редакції та читачам газети
«Демократична Україна»

Щиро радий від імені Національної спілки журналістів України привітати всіх вас зі 100річчям з дня виходу першого номера авторитетного видання України.
Від дня народження газети й до сьогодні вона разом зі своїми читачами пройшла великий і тернистий шлях.

Головному редактору газети
«Демократична Україна»

Вельмишановний
Віталію Едуардовичу!

Щиросердно вітаю Вас з ювілеєм — 100річчям виходу першого номера улюбленої газети багатьох українців «Демократична Україна».
Газета — чернетка історії, сказав хтось із відомих. Газета — це літопис країни, додамо ми. Вже ціле століття ви робите нові записи в особистий щоденник нашої Батьківщини.

Тримати читачів у курсі всіх актуальних подій і тенденцій нашої доби, готувати аналітичні публікації та огляди з різних питань суспільного життя та міжнародних відносин — досить відповідальна і непроста справа, з якою журналісти «Демократичної України» блискуче дають собі раду вже дуже тривалий час. Надзвичайно тішить і те, що вони не оминають увагою досягнень і проблем нашої наукової сфери. Це варте особливої подяки, яку я складаю від імені вітчизняних учених, зокрема Національної академії наук України, котра цього року, як і «Демократична Україна», відзначає своє 100-річчя.

Колективу редакції, авторському
активу та читачам газети «Демократична Україна»

Шановні друзі!
Сердечно вітаю вас зі славним ювілеєм.

Привітання редакції газети «Демократична Україна»

Ша­нов­ні дру­зі!
Щиро вітаю колектив редакції, авторський актив, передплатників та читачів зі 100річчям газети «Демократична Україна».
Одне з найстаріших видань України міцніло і розвивалося разом зі своєю країною. За роки незалежності газета посіла лідерські позиції серед друкованих ЗМІ, здобула повагу медіаспільноти, популярність у читачів.

Сторiнка 1 iз 286

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».