Суспільство
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Сiчень 22, 2019

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 07 Листопад 2014 14:18

КМ припиняє фінансування окупованої частини Донбасу

Rate this item
(0 votes)

Населення території Донбасу, яка контролюється терористами, отримає пенсії та інші соціальні виплати у повному обсязі після того, як ці території будуть звільнені він окупантів.
Про це, відкриваючи засідання уряду в середу, заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, передає Укрінформ.
«Я офіційно заявляю — всі пенсії, всі соціальні виплати, всі пільги нараховуються для кожної людини. Заберуться геть із території Донецької і Луганської областей російські терористи — ми невідкладно повернемо контроль над територіями і виплатимо персонально кожній людині ту соціальну пільгу, на яку вона має право», — сказав глава Кабміну.
Арсеній Яценюк поінформував, що, за розрахунками уряду, територія Донецької області, яка нині контролюється терористами, потребує дотації з бюджету в обсязі 19,6 млрд грн, Луганської області — 14,6 млрд грн.


«До того моменту, доки території Донецької і Луганської областей будуть контролюватися самозванцями, Кабмін припиняє фінансування окупованої частини Донбасу, не буде туди відправляти кошти. Уряд не буде фінансувати терористів, самозванців і проходимців. Сьогодні платити кошти на цій території — це означає, що гроші не дійдуть до людей, їх украдуть російські бандити», — наголосив Яценюк.
Водночас Київ не вимикатиме від електропостачання і газу території, підконтрольні терористам у Донецькій і Луганській областях.
«Там наші громадяни. Уряд не дасть цим людям замерзнути. Це призведе до гуманітарної катастрофи. Це — наші території, наші люди, з терористами розберемося окремо. Ми будемо постачати туди газ і електроенергію», — зазначив Прем’єр-міністр.
Однак, зауважив він, одразу після відновлення Україною контролю над цими територіями сума коштів, накопичена в уряді для виплат соціальних пільг і субсидій, буде зменшена на вартість електроенергії і газу, який зараз постачається на тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».