Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Квiтень 24, 2017

Шановні читачі! Ви тримаєте в руках 24151-й випуск газети «Демократична Україна», що веде свій родовід від червня 1918 року. На жаль, змушені повідомити про призупинення виходу газети із січня 2017 року через брак коштів. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми подолаємо негаразди і незабаром випуск газети буде відновлено. 

Редакційна колегія

П'ятниця, 22 Квiтень 2016 23:00

Як вибирати та купувати двері

Rate this item
(0 votes)

Двері, безумовно, не найдешевша покупка. Особливо, якщо мова йде про броньовані або ексклюзивних двері. І зробити правильний вибір пересічному споживачеві не завжди легко - є моменти, якщо не приховувані продавцями, то вже напоказ не виставляють напевно. А викинути гроші на вітер не хочеться нікому ...

Купити двері можна в багатьох місцях - вони є на ринку і в салоні, одні зовні краще, інші гірше, одні недорогі, ціна інших змушує задуматися ... Які вибрати?

Питання непросте і однією фразою на нього не відповіси.

Перше питання, яке ми розглянемо - які бувають двері. 

Вхідні двері

Вхідні двері - початок безпеки житла. Якщо раніше у всіх стояли дерев'яні двері і всі були задоволені, то в кінці минулого століття металеві вхідні двері, часто помилково названі броньовані, міцно увійшли в наш побут. Зараз нові будинки здаються з уже встановленими металевими вхідними дверима, якість яких в більшості випадків, як кажуть в Одесі, нижче плінтуса.

У більшості випадків вхідні двері позначають загальну назву дверей, виходячи з їх призначення. Однак деякі виробники в описах своїх моделей акцентують увагу на тому, що вхідні двері не призначені для використання на відкритому просторі і встановлюватися повинні в місцях, де двері буде захищена від впливу опадів - квартирах, коридорах і т.д. Якщо ж вам потрібні двері, що виходять на вулицю і здатні протистояти негоді, то для цього підійде котеджні двері.

Котеджні двері

Як зрозуміло з назви, такі двері - неодмінний атрибут заміських будинків і котеджів. Це так, і у котеджні дверей є своя ознака - вони припускають наявність захисту від впливів навколишнього середовища: туману, дощу, променів сонця і т.п. Зазвичай такі двері покривають особливою фарбою, яка протистоїть вищевказаним природним явищам. У деяких дверях високої якості поверх фарби наноситься шар лаку, що захищає фарбу від вигорання на сонці.

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері виготовляються багатьма фірмами. Якщо вхідні та котеджні двері в переважній більшості випадків вітчизняні або виробництва однієї з країн СНД, то ринок міжкімнатних дверей може бути представлений багатьма європейськими брендами ближнього і далекого зарубіжжя. Відповідно, конструктивні рішення, матеріали і ціна дуже відрізняються - вибирати є з чого.

Протипожежні двері

Особливий вид дверей, про існування якого більшість споживачів навіть не здогадується. Це зрозуміло - ставляться вони не в квартирах, а в місцях, визначених відповідними нормативними документами. Вогнестійкі двері здатні протистояти вогню деякий час, залежне від її класу. На жаль, у багатьох випадках протипожежні двері замінюються звичайними.

Броньовані двері

Загальне формулювання, що об'єднує металеві двері незалежно від їх виду, вартості та виробника. Зрозуміло, що в більшості випадків броня і близько не лежала, але сила звички велика - броньованими називають навіть китайські дешеві двері з таким тонким металом, що відкрити їх можна консервним ножем. Але вони теж броньовані, як стверджують їхні продавці.

За більш детальною інформацією ви можете перейти за посиланням двери новый стиль

Дверібезумовноне найдешевша покупкаОсобливоякщо мова йде про броньованих або ексклюзивних дверяхІ зробити правильний вибір пересічному споживачеві не завжди легко - є моментиякщо не приховувані продавцямито вже напоказ не виставляє напевноА викинути гроші на вітер не хочеться нікому ...
Купити двері можна в багатьох місцях - вони є на ринку і в салоніодні зовні кращеінші гіршеодні недорогіціна інших змушує задуматися ... Які вибрати?
Питання непросте і однією фразою на нього не відповісиНа цьому сайті ви отримаєте відомостіна підставі яких ви зможете впевненіше орієнтуватися в описах дверейзадавати продавцям правильні питання (які вони дуже не люблятьів кінці-кінцівкупити якісні дверіне шкодуючи потім про викинутих даремно грошахТакдоведеться витратити якийсь часчитаючи різні матеріалиале раз ви на цьому сайтітоймовірноготові до цьогоАджепогодьтесязнання методів злому сталевих дверей знадобиться при виборі вхідниха поінформованість про властивості різних порід дерева - при покупці міжкімнатних дверей.
Перше питанняяке ми розглянемо - які бувають дверіМи коротко пробіжимося по кожному видудавши йому загальне формулюванняЯкщо в вважаєтещо цей крок вам не потрібенто можете пропустити його і перейти до відповідного розділу для отримання більш детальної інформації.
Вхідні двері

Вхідні двері - початок безпеки житлаЯкщо раніше у всіх стояли дерев'яні двері і всі були задоволеніто в кінці минулого століття металеві вхідні дверічасто помилково звана броньованоїміцно увійшла в наш побутЗараз нові будинки здаються з уже встановленими металевими вхідними дверимаякість яких в більшості випадківяк кажуть в Одесінижче плінтуса.
У більшості випадків вхідні двері позначають загальну назву дверейвиходячи з їх призначенняОднак деякі виробники в описах своїх моделей акцентують увагу на томущо вхідні двері не призначені для використання на відкритому просторі і встановлюватися повинні в місцяхде двері буде захищена від впливу опадів - квартирахкоридорах і т.дЯкщо ж вам потрібні дверіщо виходять на вулицю і здатні протистояти негодіто для цього підійде котеджна двері.
Котеджні двері

Як зрозуміло з назвитакі двері - неодмінний атрибут заміських будинків і котеджівЦе такі у котеджні дверей є свій ознака - вони припускають наявність захисту від впливів навколишнього середовищатуманудощупроменів сонця і т.пЗазвичай такі двері покривають особливою фарбоюяка протистоїть вищевказаним природних явищУ деяких дверях високої якості поверх фарби наноситься шар лакущо захищає фарбу від вигорання на сонці.
Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері виготовляються багатьма фірмамиЯкщо вхідні та котеджні двері в переважній більшості випадків вітчизняні або виробництва однієї з країн СНДто ринок міжкімнатних дверей може бути представлений багатьма європейськими брендами ближнього і далекого зарубіжжяВідповідноконструктивні рішенняматеріали і ціна дуже відрізняються - вибирати є з чого.
протипожежні двері

Особливий вид дверейпро існування якого більшість споживачів навіть не здогадуєтьсяЦе зрозуміло - ставляться вони не в квартираха в місцяхвизначених відповідними нормативними документамиВогнестійка двері здатна протистояти вогню деякий часзалежне від її класуНа жальу багатьох випадках протипожежні двері замінюються звичайнимиосновна якість яких - викидних цінаНі про яку огнеупорности в таких випадках не йдеться.
броньовані двері

Загальна формулюваннящо об'єднує металеві двері незалежно від їх видувартості та виробникаЗрозумілощо в більшості випадків броня і близько не лежалаале сила звички велика - броньованими називають навіть китайські дешеві двері з таким тонким металомщо відкрити їх можна консервним ножемАле вони теж броньованіяк стверджують їхні продавці.
У розділі про металевих дверях розглядається тема використовуваного металу і його товщиниЯкщо вам потрібні металеві дверітоможливосаме з цього матеріалу варто почати знайомство з розділом.
Основні види дверей ми перерахувалитепер можна перейти в потрібний розділ і отримати більш докладні відомості про цікавить вас продукті.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».