Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Квiтень 24, 2017

Шановні читачі! Ви тримаєте в руках 24151-й випуск газети «Демократична Україна», що веде свій родовід від червня 1918 року. На жаль, змушені повідомити про призупинення виходу газети із січня 2017 року через брак коштів. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми подолаємо негаразди і незабаром випуск газети буде відновлено. 

Редакційна колегія

П'ятниця, 06 Лютий 2015 15:53

Архітектурна «надбудова»

Rate this item
(0 votes)

ФАКТ

Виставка проектів київських архітекторів «Надбудова», що відкрилася в столичному Центрі візуальної культури, простежує трансформацію утопічних архітекторських задумів, повідомляє i-pro.kiev.ua. Експозиція створювалася тривалий час і є результатом багаторічного дослідження радянського неомодернізму в Україні. Це дослідження лягло в основу виставок «Радянський модернізм 1955–1991: Невідомі історії» у Відні (2012), Стамбулі (2013) та Сан-Паулу (2014).


Центральне місце в екcпозиції посідає творчість архітектора Едуарда Бєльського — автора й співавтора знакових для київського неомодернізму проектів: Палацу піонерів, Центрального автовокзалу, житлового масиву Виноградар. Його ескізи, малюнки і проектні матеріали демонструють масштаб утопічного мислення київських архітекторів.
Постать архітектора Флоріана Юр’єва (автора київської тарілки поблизу станції метро «Либідська») розглядається як втілення синтезу мистецтв у архітектурі. Крім того, на виставці показано проекти архітекторів Михайла Будиловського, Анатолія Добровольського, Йосипа Каракіса, Авраама Мілецького, Наталії Чмутіної, Володимира Шевченка, Валентина Штолька.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».